img
you to gift
  • Branding
  • Web-design
  • UI/UX design
  • Marketing
СЕРВІС № 1 ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШІВ!
Сервіс для зручного проведення розіграшів Instagram або Youtube. Реалізовано кілька способів проведення розіграшів, визначення переможців та перевірки виконання умов конкурсу. З метою забезпечити чесність конкурсів та розіграшів призів, YouToGift розробив власний максимально чесний та незалежний рандомайзер, що дозволяє визначити переможця
перейти на сайт
img img

Командою було обрано стратегію mobile first - спосіб створення веб-проектів, оптимізованих для мобільних пристроїв і для десктопних версій. Ми вибрали цю стратегію, оскільки частка мобільних користувачів від загальної інтернет-аудиторії досягла 70%. Сайт був виконаний з урахуванням аналізу досвіду користувача, а це означає, що доступ до улюбленого онлайн-сервісу з телефону простий і комфортний.

slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider
slider

Оновлення дизайну та покращення інтерфейсу

У 2022 році було прийнято рішення провести редизайн сайту для покращення зручності користування та сприйняття сайту, а також з метою оптимізації функціоналу. Для візуального порівняння представлені рання версія сайту та оновлена. Редизайн сайту був виконаний з урахуванням аналізу досвіду користувача, а це означає, що тепер доступ до улюбленого онлайн-сервісу з телефону став ще простіше і комфортніше.

new version img
old version img
new version img
old version img
new version img
old version img

За, здавалося б, простим і зрозумілим функціоналом приховані тисячі годин тестування та кілометри коду, які привели нас до готового продукту. Маркетингова стратегія, неймінг, візуальна концепція, створення веб-сайту та розробка інтерфейсу мобільних версій та додатків під Android та iOS – все це було виконано спільними зусиллями нашої команди.

slider old version
slider new version
slider old version
slider new version
old version new version
old version new version